| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | AM02 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| कीमत: | USD 15.9 - 17.9 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 300 पीसी/दिन |
| Model | MTP-AM02 |
| Brand | Wenqingxiang |
| Essential Oil Capacity | 20-30 drops of 100% natural essential oil per use |
| Net Weight | 390g |
| Power Input | DC 5V 1A, 2W |
| Charging Interface | Type-C (USB Power Delivery compliant) |
| Product Dimensions | 126 mm (width) * 72 mm (depth) * 152 mm (height) |
| Base Diameter | 72 mm |