| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM02 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 15.9 - 17.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Model | MTP-AM02 |
| Marka | Wenqingxiang |
| Esanslı Yağ Kapasitesi | Kullanım başına %100 doğal esanslı yağdan 20-30 damla |
| Net Ağırlık | 390 g |
| Güç Girdi | DC 5V 1A, 2W |
| Şarj Arayüzü | Tip-C (USB Güç Verimi uyumlu) |
| Ürün Boyutları | 126 mm (genişlik) * 72 mm (derinlik) * 152 mm (yükseklik) |
| Alt çapı | 72 mm |