| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM02 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Spanning | DC5V |
| Kracht | 1.5W |
| Geluidsniveau | < 30dba |
| Beschermingsgebied | 100cbm |
| Leven in dienst | 8000 uur |
| Technologie | Diffusie door koude lucht |
| Performance van de batterij | 500 laadcycli |
| Maximaal olieverbruik | 0.1 ml/uur |
| Sterke modus (2-uurs timer) | Ongeveer 40 uur totale levensduur van de batterij |
| Sterke modus (4-uurs timer) | Ongeveer 120 uur totale levensduur van de batterij |
| Sterke modus (8-uurs timer) / Zwakke modus | Ongeveer 600 uur totale levensduur van de batterij |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies