| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | AM02 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 15.9 - 17.9 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| ولتاژ | DC5V |
| توان | 1.5W |
| سطح صدا | <30dba |
| مساحت تحت پوشش | 100cbm |
| عمر مفید | 8000 ساعت |
| فناوری | انتشار هوای سرد |
| عملکرد باتری | 500 چرخه شارژ |
| حداکثر مصرف روغن | 0.1ml/h |
| حالت قوی (تایمر 2 ساعته) | تقریباً 40 ساعت عمر کل باتری |
| حالت قوی (تایمر 4 ساعته) | تقریباً 120 ساعت عمر کل باتری |
| حالت قوی (تایمر 8 ساعته) / حالت ضعیف | تقریباً 600 ساعت عمر کل باتری |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها