| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM02 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| napięcie | DC5V |
| Władza | 1.5W |
| Poziom hałasu | < 30dba |
| Obszar zasięgu | 100 cm3 |
| Życie w służbie | 8000 godzin |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Wydajność baterii | 500 cykli ładowania |
| Maksymalne zużycie oleju | 0.1 ml/h |
| Tryb silny (2-godzinny zegarek) | Około 40 godzin całkowitej żywotności baterii |
| Tryb silny (4-godzinny timer) | Około 120 godzin całkowitej żywotności baterii |
| Tryb silny (8-godzinny zegar) / Słaby tryb | Około 600 godzin całkowitej żywotności baterii |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje