| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | AM02 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 15.9 - 17.9 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <30dba |
| Coverage Area | 100cbm |
| Service Life | 8000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Battery Performance | 500 charge cycles |
| Maximum Oil Consumption | 0.1ml/h |
| Strong Mode (2-hour Timer) | Approximately 40 hours total battery life |
| Strong Mode (4-hour Timer) | Approximately 120 hours total battery life |
| Strong Mode (8-hour Timer) / Weak Mode | Approximately 600 hours total battery life |