| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM02 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 15.9 - 17.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 1.5W |
| Gürültü Seviyesi | <30dba |
| Kapsama Alanı | 100cbm |
| Servis Ömrü | 8000 saat |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
| Pil Performansı | 500 şarj döngüsü |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 0.1ml/saat |
| Güçlü Mod (2 Saatlik Zamanlayıcı) | Yaklaşık 40 saat toplam pil ömrü |
| Güçlü Mod (4 Saatlik Zamanlayıcı) | Yaklaşık 120 saat toplam pil ömrü |
| Güçlü Mod (8 Saatlik Zamanlayıcı) / Zayıf Mod | Yaklaşık 600 saat toplam pil ömrü |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar