| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM02 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τετάρτη | DC5V |
| Δύναμη | 1.5W |
| Επίπεδο θορύβου | < 30dba |
| Περιοχή κάλυψης | 100 κυβικά μέτρα |
| Ζωή υπηρεσίας | 8.000 ώρες |
| Τεχνολογία | Διάχυση κρύου αέρα |
| Απόδοση της μπαταρίας | 500 κύκλοι φόρτισης |
| Μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου | 0.1 ml/h |
| Δυνατή λειτουργία (2ωρο χρονοδιακόπτη) | Περίπου 40 ώρες συνολική διάρκεια ζωής της μπαταρίας |
| Σημαντική λειτουργία (4ωρο χρονοδιακόπτη) | Περίπου 120 ώρες συνολική διάρκεια ζωής της μπαταρίας |
| Δυνατή λειτουργία (8ωρο χρονοδιακόπτη) /Αδύναμη λειτουργία | Συνολική διάρκεια ζωής της μπαταρίας περίπου 600 ώρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές