| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΑΜ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 48 - 54 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Τάση | DC5V |
| Επίπεδο Θορύβου | <35dba |
| Εφαρμογή | Χώροι Αναψυχής |
| Λειτουργία | Ήχος & Άρωμα σε Αρμονία |
| Χρώμα | Μαύρο Σανταλόξυλο + Αφρικανικό Οξύ Κλαδί |
| Ισχύς | 8.0W |
| Χωρητικότητα Λαδιού | 20ml |
| Χαρακτηριστικό Σχεδιασμού | Νέα Κινεζική Αισθητική |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές