| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | am01 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 48 - 54 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35dba |
| Application | Leisure Spaces |
| Function | Sound & Scent in Harmony |
| Color | Black Sandalwood + African Acid Twig |
| Power | 8.0W |
| Oil Capacity | 20ml |
| Design Feature | New Chinese Aesthetic |