| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | AM01 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 48 - 54 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 100個/日 |
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35dba |
| Application | Leisure Spaces |
| Function | Sound & Scent in Harmony |
| Color | Black Sandalwood + African Acid Twig |
| Power | 8.0W |
| Oil Capacity | 20ml |
| Design Feature | New Chinese Aesthetic |