| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 48 - 54 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Napięcie | DC5V |
| Poziom hałasu | <35 dBA |
| Zastosowanie | Przestrzenie wypoczynkowe |
| Funkcja | Dźwięk i zapach w harmonii |
| Kolor | Czarny sandałowiec + Afrykańska gałązka kwasowa |
| Moc | 8.0W |
| Pojemność olejku | 20 ml |
| Cecha projektu | Nowa Chińska Estetyka |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje