| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 48 - 54 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Voltaj | DC5V |
| Gürültü Seviyesi | <35 desibel |
| Uygulama | Dinlenme Alanları |
| İşlev | Uyumlu Ses ve Koku |
| Renk | Siyah Sandal Ağacı + Afrika Asit Dalı |
| Güç | 8.0W |
| Yağ Kapasitesi | 20ml |
| Tasarım Özelliği | Yeni Çin Estetiği |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar