| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | AM01 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 48 - 54 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35dba |
| Application | Leisure Spaces |
| Function | Sound & Scent in Harmony |
| Color | Black Sandalwood + African Acid Twig |
| Power | 8.0W |
| Oil Capacity | 20ml |
| Design Feature | New Chinese Aesthetic |