| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Sprekers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Batterij | 3000 mAh Lithium |
| Levensduur van de batterij | Tot 60 uur |
| Connectiviteit | Bluetooth |
| Bewaarplaats | Slot voor TF-kaarten |
| Geurcapaciteit | 20 ml |
| Materialen | Zwart sandelhout en Afrikaans mahonie |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies