| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Głośniki | Podwójne 4Ω, 2W wysokiej wierności |
|---|---|
| Bateria | Litowa 3000mAh |
| Żywotność baterii | Do 60 godzin |
| Łączność | Bluetooth |
| Pamięć | Gniazdo karty TF |
| Pojemność zapachu | 20ml |
| Materiały | Czarny drzewo sandałowe i afrykański mahoń |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje