| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Konuşmacılar | Çift 4Ω, 2W Yüksek Sadakat |
|---|---|
| Akü | 3000mAh Lityum |
| Pil ömrü | 60 saate kadar |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Depolama | TF kartı yuvası |
| Parfüm kapasitesi | 20 ml |
| Malzemeler | Siyah Sandal Ağaçları ve Afrika Mahagoni |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar