| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΑΜ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Ηχεία | Διπλά 4Ω, 2W Υψηλής Πιστότητας |
|---|---|
| Μπαταρία | Λιθίου 3000mAh |
| Διάρκεια Μπαταρίας | Έως 60 ώρες |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Αποθήκευση | Υποδοχή Κάρτας TF |
| Χωρητικότητα Αρώματος | 20ml |
| Υλικά | Μαύρο Σανταλόξυλο & Αφρικανικό Μαόνι |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές