| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | AM01 |
| MOQ: | 1個 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 100個/日 |
| Speakers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Battery | 3000mAh Lithium |
| Battery Life | Up to 60 hours |
| Connectivity | Bluetooth |
| Storage | TF Card Slot |
| Fragrance Capacity | 20ml |
| Materials | Black Sandalwood & African Mahogany |