| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | am01 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Speakers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Battery | 3000mAh Lithium |
| Battery Life | Up to 60 hours |
| Connectivity | Bluetooth |
| Storage | TF Card Slot |
| Fragrance Capacity | 20ml |
| Materials | Black Sandalwood & African Mahogany |