| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | GL5000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 80.4 - 90 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Τετάρτη | AC220V |
| Δύναμη | 26W |
| Επίπεδο θορύβου | < 40 dBA |
| Περιοχή κάλυψης | 5000 κυβικά μέτρα |
| Ζωή υπηρεσίας | 10,000 ώρες |
| Τεχνολογία | Διάχυση κρύου αέρα |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 1000/5000 ml |
| Μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου | 5 ml/h |