| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | GL5000 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 80.4 - 90 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Voltage | AC220V |
| Power | 26W |
| Noise Level | <40 dBA |
| Coverage Area | 5000 cubic meters |
| Service Life | 10,000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 1000/5000ml |
| Maximum Oil Consumption | 5ml/h |