| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | GL5000 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 80.4 - 90 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 100個/日 |
| Voltage | AC220V |
| Power | 26W |
| Noise Level | <40 dBA |
| Coverage Area | 5000 cubic meters |
| Service Life | 10,000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 1000/5000ml |
| Maximum Oil Consumption | 5ml/h |