| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | GL5000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 80.4 - 90 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| napięcie | AC220V |
| Władza | 26W |
| Poziom hałasu | < 40 dBA |
| Obszar zasięgu | 5000 m3 |
| Życie w służbie | 10,000 godzin |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Pojemność naftowa | 1000/5000 ml |
| Maksymalne zużycie oleju | 5 ml/h |