| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | GL5000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 80.4 - 90 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Voltage | AC220V |
| Power | 26W |
| Noise Level | <40 dBA |
| Coverage Area | 5000 cubic meters |
| Service Life | 10,000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil Capacity | 1000/5000ml |
| Maximum Oil Consumption | 5ml/h |