| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | GL5000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 80.4 - 90 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Voltaj | AC220V |
| Güç | 26W |
| Gürültü seviyesi | <40 dBA |
| Kapsama Alanı | 5000 metreküp |
| Hizmet Hayatı | 10,000 saat |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
| Petrol Kapasitesi | 1000/5000 ml |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 5 ml/saat |