| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | MY01 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 17 -19.3 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Voltage | DC12V |
| Noise Level | <45 dba |
| Power Consumption | 10W |
| Coverage Capacity | 500 cubic meters |
| Color Options | Black/White |
| Material | Plastic |
| Application | Office |
| Gross Weight | 0.9kg |