| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | MY01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 17 -19.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Woltaż | DC12V |
| Poziom hałasu | <45 dba |
| Zużycie energii | 10 W |
| Wydajność pokrycia | 500 metrów sześciennych |
| Opcje kolorów | Czarny/biały |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Aplikacja | Biuro |
| Waga brutto | 0,9 kg |