| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | MY01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 17 -19.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Voltaj | DC12V |
| Gürültü Seviyesi | <45 dba |
| Güç Tüketimi | 10W |
| Kapsama Kapasitesi | 500 metreküp |
| Renk Seçenekleri | Siyah/Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| Uygulama | Ofis |
| Brüt Ağırlık | 0.9kg |