| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | MY01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 17 -19.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Voltage | DC12V |
| Geluidsniveau | <45 dba |
| Stroomverbruik | 10W |
| Dekking Capaciteit | 500 kubieke meter |
| Kleur Opties | Zwart/Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Toepassing | Kantoor |
| Bruto Gewicht | 0,9 kg |