| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | D2000 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 62.5 - 70 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 100 قطعة/يوم |
| Model | GL-D2000 |
|---|---|
| Dimensions | 344mm * 154mm * 266.5mm |
| Fragrance Tank Capacity | 500ml |
| Diffusion Range | 2000 m³ |
| Control Mode | Bluetooth-only / Bluetooth + WIFI |
| Power Consumption | 20W |
| Power Supply | AC 12V |
| Color Options | Black / White |
| Installation Method | Desktop Placement / Wall-mounting |