| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | D2000 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 62.5 - 70 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Model | GL-D2000 |
|---|---|
| Dimensions | 344mm * 154mm * 266.5mm |
| Fragrance Tank Capacity | 500ml |
| Diffusion Range | 2000 m³ |
| Control Mode | Bluetooth-only / Bluetooth + WIFI |
| Power Consumption | 20W |
| Power Supply | AC 12V |
| Color Options | Black / White |
| Installation Method | Desktop Placement / Wall-mounting |