| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | D2000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 62.5 - 70 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Model | GL-D2000 |
|---|---|
| Wymiary | 344 mm * 154 mm * 266,5 mm |
| Pojemność zbiornika zapachowego | 500 ml |
| Zakres dyfuzji | 2000 m3 |
| Tryb sterowania | Tylko Bluetooth / Bluetooth + WIFI |
| Zużycie energii | 20 W |
| Zasilanie | 12 V prądu prądu przemiennego |
| Wybór koloru | Czarny / Biały |
| Sposób instalacji | Umiejscowienie biurka / mocowanie na ścianie |