| 브랜드 이름: | MGSCENT |
| 모델 번호: | D2000 |
| MOQ: | 1개 |
| 가격: | USD 62.5 - 70 |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 100pcs/일 |
| Model | GL-D2000 |
|---|---|
| Dimensions | 344mm * 154mm * 266.5mm |
| Fragrance Tank Capacity | 500ml |
| Diffusion Range | 2000 m³ |
| Control Mode | Bluetooth-only / Bluetooth + WIFI |
| Power Consumption | 20W |
| Power Supply | AC 12V |
| Color Options | Black / White |
| Installation Method | Desktop Placement / Wall-mounting |