| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | डी2000 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| कीमत: | USD 62.5 - 70 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 100 पीसी/दिन |
| Model | GL-D2000 |
|---|---|
| Dimensions | 344mm * 154mm * 266.5mm |
| Fragrance Tank Capacity | 500ml |
| Diffusion Range | 2000 m³ |
| Control Mode | Bluetooth-only / Bluetooth + WIFI |
| Power Consumption | 20W |
| Power Supply | AC 12V |
| Color Options | Black / White |
| Installation Method | Desktop Placement / Wall-mounting |