| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | D2000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 62.5 - 70 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Model | GL-D2000 |
|---|---|
| Afmetingen | 344 mm * 154 mm * 266,5 mm |
| Capaciteit van de geurreservoir | 500 ml |
| Diffusiebereik | 2000 m3 |
| Controlemodus | Alleen Bluetooth / Bluetooth + WiFi |
| Energieverbruik | 20W |
| Stroomvoorziening | AC 12V |
| Kleurenopties | Zwart / Wit |
| Installatiemethode | Desktopplaatsing / Wandmontage |