| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | D2000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 62.5 - 70 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Μοντέλο | GL-D2000 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 344mm * 154mm * 266.5mm |
| Χωρητικότητα Δοχείου Αρώματος | 500ml |
| Εύρος Διάχυσης | 2000 m³ |
| Λειτουργία Ελέγχου | Μόνο Bluetooth / Bluetooth + WIFI |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 20W |
| Τροφοδοσία | AC 12V |
| Επιλογές Χρωμάτων | Μαύρο / Λευκό |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθέτηση σε Επιφάνεια Εργασίας / Επιτοίχια Τοποθέτηση |