| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | D2000 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 62.5 - 70 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Model | GL-D2000 |
|---|---|
| Dimensions | 344mm * 154mm * 266.5mm |
| Fragrance Tank Capacity | 500ml |
| Diffusion Range | 2000 m³ |
| Control Mode | Bluetooth-only / Bluetooth + WIFI |
| Power Consumption | 20W |
| Power Supply | AC 12V |
| Color Options | Black / White |
| Installation Method | Desktop Placement / Wall-mounting |