| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | D2000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 62.5 - 70 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Model | GL-D2000 |
|---|---|
| Boyutlar | 344mm * 154mm * 266.5mm |
| Koku Tankı Kapasitesi | 500ml |
| Difüzyon Aralığı | 2000 m³ |
| Kontrol Modu | Sadece Bluetooth / Bluetooth + WIFI |
| Güç Tüketimi | 20W |
| Güç Kaynağı | AC 12V |
| Renk Seçenekleri | Siyah / Beyaz |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Yerleşimi / Duvara Montaj |